O firmie Gebuko Sp. z o.o.

Gebuko Sp. z o.o. powstała w 2008 roku na bazie firm Gebuko Artur Kuschill oraz Starnet Paweł Stach, działających od 2006 roku. Właściciele firmy zajmują się zawodowo pozycjonowaniem od 2004 roku, co czyni nas jednymi z najdłużej działających w Polsce specjalistów w tej branży.

Gebuko Sp. z o.o. zatrudnia specjalistyczną kadrę. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych, ich optymalizacją, oraz dbaniem o zaplecze linków prowadzących do stron naszych klientów. Prowadzimy dla naszych klientów kampanie reklam kontekstowych AdWords. Doradzamy w dostosowywaniu stron WWW do potrzeb e-handlu. Tworzymy treści na strony naszych klientów oraz na otoczenie sieciowe ich stron. Prowadzimy kampanie marketingu internetowego obejmujące marketing szeptany, opinie sponsorowane, marketing natywny oraz digital PR. Zajmujemy się także usuwaniem szkalujących wpisów w Internecie. Z wieloma naszymi klientami współpracujemy nieprzerwanie już od 8 lat. Nasza firma rozwija się dynamicznie, choć siedzibą firmy jest Kraków świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju, a także wybranych krajów Unii Europejskiej.

W skład zarządu Gebuko sp. z o.o. wchodzą:

Artur Kuschill - Prezes Zarządu

Specjalista ds marketingu internetowego. Obecnie pisze pracę doktorską z zakresu prawa reklamy w Internecie.

Paweł Stach - Wiceprezes Zarządu

Specjalista ds pozycjonowania i optymalizacji stron WWW. Zajmuje się badaniami nad algorytmami wyszukiwarek.

Daniel Rynkar -  Członek Zarządu

Dyrektor handlowy, specjalista do spraw e-handlu.

Radosław Bednarz - Członek Zarządu

Dyrektor działu SEO, specjalista ds. pozycjonowania i optymalizacji stron WWW

GEBUKO Sp. z o.o.

ul. Dobrego Pasterza 125/31
31-416 Kraków
e-mail: biuro@gebuko.eu
Tel:+48 605 107 701

NIP: 945-211-64-38
KRS: 0000316933

Kapitał zakładowy Gebuko sp. z o.o. wynosi 50 000 zł, spółka zarejestrowana została w Wydziale XI Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie.Baner PFRON