Copywriting dla stron

Tworzymy i publikujemy unikalne treści na strony www i sklepy internetowe, przygotowujemy i wypełniamy dla nich meta tagi. Treści są przez nas tworzone w oparciu o wytyczne Google dla webmasterów i doskonale indeksują się w wyszukiwarkach. Dzięki temu więcej treści strony pojawia się w wynikach wyszukiwania i zwiększa się ruch na tak przygotowanych stronach i sklepach internetowych.

Tworzymy również artykuły dla stron internetowych o dowolnej potrzebnej tematyce, które są jednocześnie unikalne w skali Internetu oraz opisy kategorii i produktów o dowolnej długości.

Możemy również unikalizować (poprawiać, przebudowywać i uzupełniać) już istniejące na stronach treści i meta tagi (title, description, keywords) czy opisy produktów lub kategorii sklepach internetowych w celu uzyskania pełniejszej informacji dla potencjalnego klienta, lepszej widoczności podstron w Google i zwiększenia ruchu na sklepie czy stronie internetowej.

Większa zawartość unikalnej, niepowtarzalnej treści na sklepie internetowym i meta tagi poprawnie dobrane do wyszukiwanych słów kluczowych związanych z ofertą sklepu to często ponad dwukrotnie większy ruch na witrynie w stosunku do sklepu posiadającego ściągniętą lub skopiowaną ogólnie dostępną treść i opisy. Takie zduplikowane treści są filtrowane w wyszukiwarkach, nie pojawiają się w wynikach wyszukiwania i w rezultacie sklep aby uzyskać jakąkolwiek sprzedaż musi opierać się na innych żródłach pozyskiwania klientów - reklamie (Adwords, bannery reklamowe), marketingu szeptanym, porównywarkach cenowych, systemach partnerskich itp, które są opłacane najczęściej w ujęciu ciągłym.

Copywriting jest usługą jednorazową, która przynosi stałe efekty w długim okresie czasu i jest obok optymalizacji samej strony podstawą do zbudowania serwisu efektywnie pozyskującego dużą ilość potencjalnych klientów z wyszukiwarek internetowych.